Biz Engel’leri kaldırdık. Siz de Engel olmayın !

Biz Engel’leri kaldırdık. Siz de Engel olmayın !

3 Aralık Dünya Engel’liler Günü

Ve Elbette tek bir gün değil her gün engellilerin yanında destek olmaya devam edeceğiz ve etmeliyiz. Ne güzel söylemişler ” hayatı paylaşmak için engel yok ! ” diye ..

İşte ! Güler Otel olarak biz, engelleri kaldırdık. Engelsiz bir yaşam için, Otelimiz de gerekli düzenlemeleri yaparak engelli misafirlerimizin de konforlu bir konaklama geçirmesini sağlamaya çalışıyoruz.

GülerOtel.com-bina giriş
Gulerotel.com

Otelimiz girişinde merdiven yanında yer alan giriş rampası, restoranımızda engelli tuvaleti, katlara çıkış için asansörümüz gibi engelli misafirlerimizin sorunsuz konaklayabilmeleri için her türlü düzenleme yapılmıştır.

Engel’siz bir yaşam için katkı sağlamaya çalışan Güler Otel bu anlamda üzerine düşeni yerine getirmektedir.

Engellerin olmadığı, engelli vatandaşlarımızın da toplum yaşamına katıldığı daha iyi bir Türkiye için ..

Güler Otel, 3 yıldız standartında, Alanya’nın merkezinde ve denize 100mt. mesafede yer almaktadır.30’dan fazla çeşit ile sunulan Açık büfe kahvaltısında doğal ve lezzetli kahvaltılıklar bulunmaktadır.

Hizmetlerimize göz atmak için buraya ..

Odalarımıza göz atmak için buraya ..

Yol tarifi için buraya Tıklayınız .


#GülerOtel / #Alanya / #Antalya / #Türkiye
“Temiz bir oda, iyi bir kahvaltı”
Telefon & Whatsapp : +90 532 068 28 07
Telefon : +90 242 513 43 16
#Alanyauygunotel #alanyaaileoteli #alanyatemizotel /
#Alanyatatil #ŞehirOteli #Temizotel #AlanyaOtel #Tatil2018

Alanya’nın güzelliklerini görmeye geldiğinizde konaklama ihtiyacınız için 3 yıldız standartına yakın hizmet üreten Alanya’nın tam merkezinde konumlanmış, temiz oda, iyi kahvaltı, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir otel olan Güler Otel’ de sizleri misafir olarak ağırlamak isteriz.

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !