Açık Büfe Kahvaltı keyfi Güler Otel’de sadece 15₺

Açık Büfe Kahvaltı keyfi Güler Otel’de sadece 15₺

Açık Büfe Kahvaltı keyfi Güler Otel’de sadece 15₺

Her gün 8:00 – 11:00 saatleri arasında Açık Büfe ile yaklaşık 25 çeşit olarak sunulan taze, doğal, lezzetli ve sınır tanımayan enfes bir kahvaltı için otel misafiri olmanıza gerek yok. Kişi başı 15₺’den sunulan bu hizmet için Alanya’nın tam merkezinde yer alan Güler Otel’ e gelmeniz yeterlidir.

Güler Otel ‘de açık büfe kahvaltı keyfi bambaşkadır.Otel cenneti olan Alanya’da bu kadar otel arasında Güler Otel’in sunduğu kahvaltının farkı nedir peki ?

  • Tazelik : Tüm kahvaltılıklar, taze olarak sunulmaktadır.Börek, pohaça, ekmek, simit gibi hamur işleri günlük olarak sunulmaktadır. Her gün ekmeğin yanısıra en az iki çeşit daha hamur işi sıcak olarak servis edilmektedir.Kek, pohaça veya sigara böreği, pohaça
  • Çeşitlilik : Ortalama her gün 25 çeşit kahvaltılık ile her çeşit damak zevkine hitap edilebilmektedir.
  • Doğallık : Genelde 5 çeşit reçel sunulmaktadır.Ve hepsi Güler Otel tarafından üretilen katkısız, doğal reçellerdir. Yine kahvaltılıklar arasında yer alan yeşil zeytinler genelde 3 çeşit olarak sunulmakta ve Alanya’da yetişen, üretici olan köylüden tedarik edilerek Güler Otelde “zeytin kurma” işleminin yapılması sonrası katkısız, doğal olarak bir kahvaltılık çeşiti olarak siz misafirlerimize sunulmaktadır.
  • Sınır tanımayan : Servis şeklimiz Açık Büfe’ dir. Çay, kahve ve kahvaltılıkların tüketiminde bu nedenle sınır yoktur.
  • Lezzetli : Doğallığına dikkat edilerek taze olarak sunulan kahvaltılık ürünlerimiz ayrıca lezzetleri korunarak sunulmaktadır.Diğer yandan kahvaltılıkların tedarik sürecinde “ucuz ürünler” yerine, lezzeti ile kendini ispatlamış markalar tercih edilmektedir. Böylece beyaz peynir yerken gerçekten beyaz peynir tadı alırsınız.
  • İsteyene Çorba : Güler Otel’de isteyen misafirlerimiz her sabah, sıcak ve taze olarak “Günün Çorbası” ile güne başlamaktadır.
  • Heryere yakın : Alanya’nın tam merkezinde yer alan Güler Otel’e ulaşım son derece kolaydır. Bu nedenle arkadaşlarınız, sevdikleriniz ile iyi bir buluşma noktası olmaktadır. Bu özelliği sayesinde kahvaltı organizasyonları içinde uygundur.
  • Ekstralar : Mevcut kahvaltılıkların haricinde istediğiniz, sahanda yumurta, Omlet, portakal suyu, gibi ekstra lezzetleri kısa sürede cüzi ücretlere sunulmaktadır.

 

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !