Güler Otel Yatırımları

Güler Otel Yatırımları

İçinde bulunduğumuz bu hafta “12-18 Aralık Tutum-Yatırım ve Türk Malları Haftası” olarak ülkemizde kutlanmaktadır. Önemli bir değer olan “doğru yatırımın” otelimizde hangi alanlarda nasıl uygulandığını kısaca anlatmak istiyoruz bu nedenle.

Otelimiz de yatırım anlamında yapılan birçok iyileştirme mevcuttur. Tesis yatırımları ve eğitim yatırımları olarak ikiye ayırabileceğimiz bu çalışmalar sayesinde yerinde saymayan, kalitesini/niteliğini daima artıran bir Konaklama tesisi olarak karşınıza çıkmaktadır Güler Otel.

Konaklama tesisi standardı açısından bugünkü standartları ile 2 yıldızlı konaklama tesislerine eşdeğer hizmet üreten Güler Otel, tamamlayacağı bazı eksiklikler ile standardını 3 yıldızlı konaklama tesisi seviyesine çıkarabilmektedir. Ve sonrasında da siz değerli misafirlerine “3 Yıldızlı Otel” standardında sunacağı hizmeti Kültür Bakanlığından tescilleyecektir.

Diğer yandan eğitime yatırım da yapılmaktadır. Çalışan personellerimizin daha nitelikli olması için eğitime, yani insana yatırım da Güler Otel’de yapılmaktadır. Daha kaliteli hizmet üretilebilmesi ancak kaliteli personel eğitimleri ile mümkün olabilmektedir. Kurum olarak bunun farkında olarak gerekli eğitimleri personellerimize edindirmeye çalışmaktayız. İş Güvenlik Eğitimi, İlk Yardım Eğitimi, Acil Durum Eylem Planı ve Eğitimi, Mutfak ve Hijyen Eğitimi, Servis Eğitimi, Oda Temizliği ve Hijyen Eğitimi, bu eğitimlerden bazılarıdır.

Tüm Bu doğru yatırımlar ile kendini sürekli yenilemeye ve geliştirmeye devam eden Güler otel hizmet kalitesini her yıl daha da yukarıya taşımaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !