Güler Otel’de Yerli Malı

Güler Otel’de Yerli Malı

Her yıl MEB tarafından çocuklarımızın bilinçli tüketimi öğrenmesi, tutumlu olması, yerli malını kullanması, gibi değerleri öğrenmesi için 12-18 Aralık tarihlerinde Tutum-Yatırım ve Türk Malları Haftası kutlanmaktadır.

Yerli malı kullanımının Türkiye ekonomisine katkı sağlayacağı bilincinde olan otel yönetimimiz de ürün,yiyecek, içecek, sarf malzeme, vs. alımlarında da bu düşünce ile hareket etmekte, yerli malı satın almakta ve yerli üreticiyi desteklemeye çalışmaktadır.

Hatta Örnek vermek gerekirse;

Direkt Alanya’nın köyünden köylüsün’ den satın aldığımız  reçel, yeşil zeytin, köy peyniri, köy yoğurdu, tulum peyniri, domates, salatalık gibi kahvaltılıklar yerli üreticiyi desteklemek için yaptığımız satın almalara en güzel örneklerdir.

Koruyucu, renklendirici, kıvam artırıcı veya bozulmayı geciktiren gibi kimyasalların kullanılmadığı, köylüden satın alınarak direkt köy ürünü olarak size sunulan bu kahvaltılıklar ile sağlıklı, doğal, lezzetli kahvaltılar yapabileceksiniz.

Güler Otel Kahvaltısı meşhurdur. Öyle ki sadece kahvaltı için gelen misafirlerimiz olabilmektedir. Otel yönetimi olarak Otel müşterisi olmayan misafirlerimizin de bu enfes kahvaltıdan yararlanması için “KİŞİ BAŞI 15TL” ile Açık büfe kahvaltı imkanı sunmaktayız.

Bu güzel lezzetlerin tadına bakmak için mesela bir pazar sabahı “GELENEKSEL PAZAR KAHVALTI”mıza eşlik etmeye ne dersiniz?

Alanya bahçelerinde yetiştirilen Avokado ile yapılan “avakado ezme”sinin tadına bakmanızı öneririm.

1218-12-yerli-mali2 avokado

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !