Yüzme Havuzu

gulerotel-havuz

Yetişkinler ve çocuklar için olmak üzere 2 adet açık yüzme havuzumuz mevcuttur. Mayıs – Eylül ayları arasında kullanıma açılan yüzme havuzlarımız tüm otel misafirlerimiz için ücretsizdir.

guler-otel-19

Otel mimarisi nedeni ile pek de büyük olmayan açık yüzme havuzumuz, yine de Alanya’nın sıcaklarında serinlemek için Otel misafirlerimizin tercih ettiği bir konfor keyfi sunabilmektedir.

Havuzun hemen yanında yer alan sürgülü kapıların karşında bar yer almaktadır. Loby bar, bu mimari pratiklik sayesinde havuz bar olarak da hizmet sunabilmektedir.

 

Alanya’nın seçkin aile otellerinden biri olan Güler Otel, uygun fiyatı, Alanya’nın merkezinde yer alması, Plaja 110mt. mesafede bulunması, birçok ÜCRETSİZ hizmetleri sayesinde konforlu bir tatil keyfi sunar.

Plaja 5 dakika mesafede, açık büfe kahvaltısı olan, odaları ve ortak alanları itina ile temizlenen, güleryüzlü ve nitelikli personel kadrosu ile hizmet üreten Alanya limanına barlar sokağına 10dakikalık yürüyüş mesafesinde olan ve bu fiyata bu kalite dedirtecek Güler otel’e sizleri de bekliyoruz.

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !