Ücretsiz Şifreli Kasa

safekasa

Her türlü kıymetli eşyanızı korumak için kullanabileceğiniz şifreli kasalar odanızın içinde yer almaktadır. Birçok Otel’de ücretli sunulan bu hizmet, GÜLER OTEL’de Ücretsiz bir servis olarak siz misafirlerimizin yararlanması için sunulmaktadır.

 

Alanya’nın seçkin aile otellerinden biri olan Güler Otel, uygun fiyatı, Alanya’nın merkezinde yer alması, Plaja 110mt. mesafede bulunması, birçok ÜCRETSİZ hizmetleri sayesinde konforlu bir tatil keyfi sunar.

Plaja 5 dakika mesafede, açık büfe kahvaltısı olan, odaları ve ortak alanları itina ile temizlenen, güleryüzlü ve nitelikli personel kadrosu ile hizmet üreten Alanya limanına barlar sokağına 10dakikalık yürüyüş mesafesinde olan ve bu fiyata bu kalite dedirtecek Güler otel’e sizleri de bekliyoruz.

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.v

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !