Ücretsiz Mini Buzdolabı

Otel hizmetlerimiz arasında mini buzdolabı servisi de vardır. Odanızın için de yer alan mini buzdolabı ile içeceklerinizi, ilaçlarınızı, bebeğinizin sütünü, vb.. soğuk muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan bu Güler Otel hizmeti sayesinde soğuk muhafaza etmeniz gereken her türlü gıda, içecek, ilaç, aşı, vb. ürünleri saklama koşullarında bozulmadan saklama imkanınız olacaktır.

 

Alanya’nın seçkin aile otellerinden biri olan Güler Otel, uygun fiyatı, Alanya’nın merkezinde yer alması, Plaja 110mt. mesafede bulunması, birçok ÜCRETSİZ hizmetleri sayesinde konforlu bir tatil keyfi sunar.

Plaja 5 dakika mesafede, açık büfe kahvaltısı olan, odaları ve ortak alanları itina ile temizlenen, güleryüzlü ve nitelikli personel kadrosu ile hizmet üreten Alanya limanına barlar sokağına 10dakikalık yürüyüş mesafesinde olan ve bu fiyata bu kalite dedirtecek Güler otel’e sizleri de bekliyoruz.

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !