Ücretsiz Oda Temizlik Servisi

Oda Temizlik Servisi
Güler Otel Oda Temizlik Servisi

Konaklama süreniz boyunca odanızın temizlenmesini talep edebilirsiniz.

“Oda Temizleme Hizmeti” Güler Otel tarafından misafirlerine daha iyi bir konaklama deneyimi yaşatmak adına ÜCRETSİZ olarak sunulmaktadır.

Temizlik ve hijyen konularında hassas olan otel yönetimimiz otelden her ayrılan misafirimizin ardından, otel odalarını ayrıntılı olarak, belli bir düzen ve disiplin altında temizlenmesini sağlamaktadır.

 

Alanya’nın seçkin aile otellerinden biri olan Güler Otel, uygun fiyatı, Alanya’nın merkezinde yer alması, Plaja 110mt. mesafede bulunması, birçok ÜCRETSİZ hizmetleri sayesinde konforlu bir tatil keyfi sunar.

Plaja 5 dakika mesafede, açık büfe kahvaltısı olan, odaları ve ortak alanları itina ile temizlenen, güleryüzlü ve nitelikli personel kadrosu ile hizmet üreten Alanya limanına barlar sokağına 10dakikalık yürüyüş mesafesinde olan ve bu fiyata bu kalite dedirtecek Güler otel’e sizleri de bekliyoruz.

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !