Heryerde Ücretsiz İnternet

gulerotel-free-wifi

 

Hem odalarda hemde ortak alanlarda, yani bütün otelde Kablosuz internet hizmeti ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Hiçbir ekstra ücret ödemeden kablosuz / WİFİ interneti kullanabilmektesiniz.

Tüm odalarımız da kablosuz internet hizmetini hiçbir ücret ödemeden ve sınırlama olmadan kullanabilirsiniz. İster cep telefonunuz ile ister Tabletiniz, isterseniz laptop bilgisayarınız ile internete girerek dijital yaşamınızdan geri kalmazsınız.

Çoğu lüks konaklama işletmesinde Ücretli satılan veya sadece lobi’de mevcut olarak sunulan ÜCRETSİZ WİFİ hizmetini Güler Otel olarak odalar dahil tüm otelimizde ÜCRETSİZ olarak sunmaktayız.

 

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !