Ücretsiz Kütüphane&Bilgisayar

Güler Otel lobisinde yer alan mini kütüphane ve bilgisayar otel misafirlerimizin yararlanması adına ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasındadır.

Dijital teknolojilerin hızlı gelişimi ve bilginin kütüphanelerden online ortamlara, internete kayması sonucu, bilgiye erişim adına oluşacak her türlü ihtiyacın giderilmesi için bir adet bilgisayar otel yönetimi tarafından tahsis edilmiştir.

Elbette araştırma yapmanın, okumanın, yanı sıra misafirlerimiz, işlerinin aksamaması adına veya yakınları/iş çevresi ile iletişim kurabilmek içinde bu tahsis edilen bilgisayarı kullanabilmektedir.
Guler-Otel-Lobby 01

 

Alanya’nın seçkin aile otellerinden biri olan Güler Otel, uygun fiyatı, Alanya’nın merkezinde yer alması, Plaja 110mt. mesafede bulunması, birçok ÜCRETSİZ hizmetleri sayesinde konforlu bir tatil keyfi sunar.

492596076Plaja 5 dakika mesafede, açık büfe kahvaltısı olan, odaları ve ortak alanları itina ile temizlenen, güleryüzlü ve nitelikli personel kadrosu ile hizmet üreten Alanya limanına barlar sokağına 10dakikalık yürüyüş mesafesinde olan ve bu fiyata bu kalite dedirtecek Güler otel’e sizleri de bekliyoruz.

Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. İş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir otel konumundadır.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !