Hem Alanya’nın hemde Tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir Aile oteli

Hem Alanya’nın hemde Tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir Aile oteli

Aileniz ile Konforlu Tatilin yeni adresi Güler Otel, Hem Alanya’nın hemde Tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir Aile oteli

Otelimiz de, aileniz ile rahat konaklama imkanını sizlere sunmak için çalışıyoruz. Bir aile oteli olan Güler Otel’de odanız da yer alan mini buzdolabınız ile bebeğinizin mamasını sütünü bozulmadan saklayabilir, Restoran da yemek yerken “bebek sandalye”‘lerinde kullanabilirsiniz. Otelimizin havuz bölümünde yer alan çocuk havuzunda çocuğunuzla oynayabilirsiniz.

Hem Alanya'nın hemde Tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir Aile oteli
Hem Alanya’nın hemde Tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir Aile oteli

Alanya’nın tam kalbinde yer alan Güler Otel’de konaklayan misafirlerimiz, iyi bir kahvaltı sonrası eğlenmek, gezmek, denize girmek istediklerinde her yer ayaklarının altında yer almakta, kısa yürüyüşler ile istenilen yerlere yürüyebilmektedirler. Ailecek Alanya’nın tadını istedikleri gibi çıkarabilmekte ve istedikleri anda kolaylıkla Güler Otel’e geri dönebilmektedirler.

Çocuk Havuzu ve Ebeveyn Havuzu
Çocuk Havuzu ve Ebeveyn Havuzu

Ayrıca konaklayan misafirlerimizin nitelikleri ve otelimizin nezih ortamı sayesinde aileniz ile rahat konaklayabileceğiniz otellerden birisidir Güler Otel. Komşu odalardan yüksek ses, eğlence, gibi rahatsız edici gürültüler yada restoran da otel içinde taşkınlık yapan kişilere otel yönetimimiz anında müdahale etmekte uyarmaktadır.

Hem Alanya’nın hemde Tatilin tadını çıkarabileceğiniz bir Aile oteli

Güler Otel’in en göze batan özellikleri arasında “Temiz bir oda, iyi bir kahvaltı” ve bunların yanı sıra, aileniz ile gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz bir Aile oteli olmasıdır.

Alanya Otelleri’nden fiyat / fayda dengesini yüksek seviyede tutmayı başaran, Güler Otel olarak, size hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.


Güler Otel, Alanya otelleri arasında uygun oteller arasında yer alan, Alanya Şehir fırsatları nezdinde değerlendirilen bir şehir oteli konumundadır. Hatta, 12 ay açık olan otel, iş seyahati, iş gezisi için Alanya’ ya gelenlerin de yoğunlukla tercih ettiği bir yerdir.

Alanya tatil, uygun tatil, Alanya ucuz otel, fırsat oteller kavramlarının ortasında yer alan Güler Otel’de sizleri misafir etmekten memnuniyet duyarız.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !