Güler Otel Müşteri Memnuniyeti Tescillendi

Güler Otel Müşteri Memnuniyeti Tescillendi

img_20161104_100849Holidaycheck, turizm sektöründe özellikle Alman misafirlerin değerlendirmelerini, konakladıkları otellere verdikleri puan ve yorumlarla Otellerin hizmet kalitesini sınıflandırmaya çalışan bir hizmetler bütünü olarak artık karşımıza çıkmakta.

Kullanıcıları ile web sitesi, mobil uygulamalar, vs.. üzerinden iletişim kuran site, manipulasyona izin vermeyen tamamen gerçekci veriler ile istatistiklerini çıkarmaktadır.

Geçirdiğimiz yoğun sezon sonrasında Güler Otel’de konaklayan misafirlerimizin yorumları sonucu 5.8/6 puan ortalaması ile HOLIDAYCHECK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BELGEMİZİ almış bulunmaktayız.

Her geçen gün hizmet kalitesini artırarak siz değerli misafirlere daha iyi hizmet üretmeye çalışan Otelimiz için yapmış olduğunuz güzel yorumlar adına Otel Yönetimi olarak teşekkür ederiz.

Siz değerli misafirlerimizin öneri ve uyarılarına bugüne kadar nasıl önem verdiysek, aynı hassasiyet ile bundan sonrada dikkat edeceğimizi göreceksiniz.

Otelimizde konaklayan ve hizmetlerimizden memnun olan misafirlerimizin en güzel memnuniyet göstergesi olan “otel yorum sitelerine” bıraktıkları güzel yorumlar, aynı zamanda başka insanlara da iyi referans olması açısından bizim için çok önemlidir.

Güler Otel Holidaycheck hesabına sizde buradan yorum bırakabilirsiniz.

TurkishEnglishRussianGermanDutchUkrainianDanishKazakh
Whatsapp 'tan Sor !